Przeglądaj nasze projekty

Zapoznaj się z naszymi propozycjami. Często mówi się, że jeśli nie ma Cię w Internecie to znaczy, że nie istniejesz. Nie pozwól, by konkurencja pokonała Cię na tej płaszczyźnie.

Aktualnie prowadzimy intensywne prace nad projektem obszernego portalu o charakterze sklepu internetowego z elementami pośrednika rynku. Zakres działalności portalu ma obejmować klientów polskich, niemieckich, francuskich oraz luksemburskich. Termin ukończenia prac przewidywany jest na 1 września.

Ostatnio zakończony projekt to prosta wizualizacja strony o charakterze informacyjnym z elementarnym formularzem kontaktowym pozwalającym na złożenie zamówienia. Oto przykład na stworzenie prostego rozwiązania, w celu uniknięcia kosztów związanych z tworzeniem całej struktury sklepu internetowego Jucer.com.pl.

Jednocześnie przedstawiamy kilka prostych szablonów, które mogą Cię zainspirować do stworzenia własnej strony. Szablony skonstruowane zostały w oparciu o wyżej wymienione zasady Tworzenia stron.

Zapoznaj się z zamieszczonymi poniżej projektami

Oferta dla klientów indywidualnych

Chcesz mieć niepowtarzalnego bloga, który będzie wyjątkowy tak, jak Ty. Nie czekaj, opisz szczegółowo swoją wizję i napisz do nas. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz wstępny kosztorys oraz propozycję terminu pierwszego spotkania.

Stawiamy na innowację, dlatego proponujemy nowoczesną stronę np. na okazję ślubu. Planując weselę na stronie internetowej możesz zamieścić historię Waszej miłości, listę gości, opis planowanego wydarzenia, listę miejsc przy stole, katalog prezentów, odliczanie do ślubu i wiele innych. Po uroczystości goście mogą oglądać zdjęcia weselne.

Jeśli jesteś utalentowany, masz pasję i chcesz, aby cały świat ją poznał. Napisz wspólnie stworzymy dla Ciebie idealną wizytówkę.

 ooo