Salon

Salon został założony w 1998 r. na warszawskim Mokotowie. Dzięki profesjonalnej wiedzy jego właścicielki, zdobytej poprzez wieloletnią  edukację i praktykę pod okiem uznanych mistrzów min. w Paryżu, Londynie, Berlinie i Budapeszcie oraz  umiejętności właściwego doboru i szkolenia personelu, którą nabyła w trakcie kilkuletniej pracy jako trener Studia Szkoleniowego Wella, Salon bardzo szybko zyskał uznanie najbardziej wymagających klientów.

Fryzjerzy w salonie

Załogę salonu tworzą kreatywni i profesjonalni fryzjerzy którzy zadbają o Twój wizerunek, dobiorą fryzurę, odpowiednią koloryzacją i pielęgnację. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować najwyższy poziom usług w nowoczesnym lecz klimatycznym wnętrzu przy dźwiękach odprężającej muzyki.

Twarz salonu- Anna Walec

Członek: Sekcji Medycyny Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, American Academy of Aesthetic Medicine(AAAM), World Society of Anti-Aging Medicine(WOSAAM), Word Anti-Aging Academy of Medicine(WAAAM), Aesthetic International Association(AIA),

Pielęgnacja włosów

Codziennie tracimy około 50 włosów. Wiosną i jesienią wypada ich dziennie nawet do 80. Wypadanie większej ilości włosów może być spowodowane chorobą. Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne, zaburzenia na tle neurotycznym, czy błędy dietetyczne. Do nadmiernego wypadania włosów przyczynia się też wzmożone złuszczanie naskórka czaszki czyli łupież. Gdy zaobserwujemy gwałtowne wypadanie włosów powinniśmy udać się do lekarza, który przypisze odpowiednią kurację.

Domowa porada - regrneracja

Zagotować 0,25 l octu owocowego i zalać nim garść suszonych pokrzyw. Pokrzywy należy pozostawić w occie przez kwadrans, następnie odcedzić płyn przez drobne sitko. Powstały w ten sposób lotnion ochłodzić i co drugi dzień przemywać nim delikatnie włosy. Po wysuszeniu, wmasowywać w skórę czaszki odrobinę olejku z korzenia łopianu. Do kuracji należy również wypijanie przed zaśnięciem filiżanki herbaty ze skrzypu polnego, a rano na pusty żołądek szklanki świeżego soku z rzeżuchy. Kurację stosuje się przy nadmiernym wypadaniu włosów.

Domowa porada - regrneracja

Pokrzywa od dawna jest znana jako środek na wzmocnienie korzonków włosowych i zapobiegający łupieżowi. Zrób sobie płukankę pokrzywową (nie nadaje się do jasnych włosów). Suszone liście pokrzywy (łyżeczka na filiżankę) lub gotową herbatę z pokrzywy zalewamy wrzątkiem. Po naciągnięciu i wystudzeniuy płuczemy włosy. Nie wolno używać świeżych pokrzyw, ponieważ lekko barwią włosy na zielono - nie chcemy wyglądać jak UFO! Gdy męczy nas wypadanie włosów, stosujemy następującą kurację: Garść pokrzyw zalewamy 1/4 l zagotowanego octu owocowego. Pokrzywy pozostawiamy w occie na 15 min., potem odcedzamy płyn przez sitko. Oziębionym wywarem przemywamy włosy co dwa dni. Będą silniejsze.