Projektowanie stron internetowych - krok po kroku


Pierwszy krok PLANOWANIE - ustalenie Twoich potrzeb

W praktyce jest to jedno lub dwa spotkania. W czasie, którego poznamy Twoje indywidualne potrzeby, charakter Twojej firmy, analizujemy konkurencję. Zanim przystąpimy do projektowania tworzymy strategię działania, którą z Tobą omawiamy. Dopiero gdy jesteśmy pewni, że w pełni zrozumieliśmy postawione przed nami zadanie, zabieramy się do stworzenia unikalnego projektu graficznego, który wyróżni stronę na tle konkurencji z branży, ułatwi zrealizowanie założonego celu oraz będzie intrygujący dla internauty po to, aby zachęcić go do dłuższego pozostania na stronie i zapoznania się z jak największą ilością prezentowanej treści.


Krok drugi PROJEKTOWANIE- przedstawienie wstępnego projektu

Po opracowaniu pierwszych szkiców, interfejsu layoutu i grafiki, przedstawiamy Ci najciekawsze propozycje. Ty wybierasz tę która Ci się podoba, a my po wysłuchaniu Twoich sugestii rozpoczynamy ich wdrażanie. To jest moment, w którym Ty wskazujesz odpowiednią ścieżkę działania. Wskazujesz, które pomysły Ci odpowiadają, co chcesz zmienić lub dodać. To Ty jesteś głównym decydentem i masz ostatnie słowo. Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie.


Trzeci krok WDRAŻANIE-
tworzenie gotowego projektu

Na podstawie omówionych wcześniej sugestii opracowana zostaje wersja końcowa Twojej strony. Efekty pracy ponownie są Tobie przedstawiane. Następnie mają miejsce kosmetyczne poprawki, o których Ty decydujesz. Po akceptacji projektu, podpinamy domenę Twojej strony. Od tego momentu Twoja strona jest dostępna w Internecie pod wybranym przez Ciebie adresem. My zajmujemy się konfiguracją domeny i dodaniem wszystkich plików na serwer.


Krok czwarty CEL OSIĄGNIĘTY- Ty decydujesz co dalej

W zależności od opcji, którą wybrałeś teraz sam możesz zarządzać zasobami na Swoje stronie. Jednak nasza współpraca nie musi się kończyć. Jeśli zechcesz możemy opiekować się Twoją stroną, zarządzać treścią i wprowadzać na bieżąco nowe rozwiązania. Wielu przedsiębiorców nie ma czasu na zarządzanie stroną lub prowadzenie działalności w social mediach. Ze względu na to my oferujemy profesjonalną obsługę strony oraz social mediów np. facebooka. Współpraca tego typu może być bardzo owocna, ponieważ dysponujemy specjalistami z dziedziny marketing i public relations.