Podpis elektroniczny - i możesz oszczędzić czas.

Jako nieliczni w kotlinie kłodzkiej, nasza firma zajmuje się wyrabianiem podpisów elektronicznych dla instytucji, firm oraz osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować Państwu, profesjonalną obsługę oraz wdrożenie oprogramowania. Zapewniamy użytkownikowi pomoc, na każdym etapie użytkowania z kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Certyfikat RSA 2048 bitów ważny 1 rok lub 2 lata (uniwersalny lub z dodatkowymi danymi firmy/instytucji) Karta procesorowa Oberthur ID-One Cosmo 64K ClassIC Płyta CD z aplikacją PEM-HEART SIGNATURE do składania i weryfikacji bezpiecznego podpisu elektronicznego oraz z oprogramowaniem ENCARD (PKCS#11, CSP) do obsługi karty/tokena. Uwaga ! Do używania karty potrzebny jest czytnik kart procesorowych.

Certyfikat RSA 2048 bitów ważny 1 rok lub 2 lata (uniwersalny lub z dodatkowymi danymi firmy/instytucji) Karta procesorowa Oberthur ID-One Cosmo 64K ClassIC Czytnik kart procesorowych PC Twin USB - ergonomiczny i kompaktowy czytnik kart posiadający nowoczesny wygląd i konstrukcję. Podłączanie i użytkowanie czytnika jest bardzo proste i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej Płyta CD z aplikacją PEM-HEART SIGNATURE do składania i weryfikacji bezpiecznego podpisu elektronicznego oraz z oprogramowaniem ENCARD (PKCS#11, CSP) do obsługi karty/tokena.

Certyfikat RSA 2048 bitów ważny 1 rok lub 2 lata (uniwersalny lub z dodatkowymi danymi firmy/instytucji) Karta procesorowa Oberthur ID-One Cosmo 64K ClassIC, wycięta do rozmiarów karty SIM Czytnik kart procesorowych w postaci tokenu USB - bardzo lekki i niewielki czytnik kart formatu karty SIM. Przeznaczony dla osób mobilnych, korzystających z laptopów lub z kilku komputerów stacjonarnych, chcących uniknąć konieczności noszenia ze sobą czytnika kart elektronicznych wyposażonego w kabelek połączeniowy. Czytnik jest podłączany bezpośrednio do portu USB stacji komputerowej i nie wymaga żadnych kabelków połączeniowych. Płyta CD z aplikacją PEM-HEART SIGNATURE do składania i weryfikacji bezpiecznego podpisu elektronicznego oraz z oprogramowaniem ENCARD (PKCS#11, CSP) do obsługi karty/tokena.

Cenimy Twój czas dlatego prosimy o wcześniejsze umówienie terminu spotkania. Podpis wyrabiamy na miejscu trwa to tylko 10 minut.
W przypadku osób fizycznych najważniejszy jest dowód osobisty lub paszport.

Dokumenty dla firmy to NIP/Regon/KRS lub wpis do Ewidencji Gospodarczej potwierdzone z oryginałem. Niezbędny jest również dowód tożsamości osoby uprawnionej do zawierania umów.